Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet me Qera Super Apartament 2+1+2 , ne Don Bosko, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   433 views Property ID: 272

Vendndodhja: Tirana

Rent: 600 € I negociueshm


Jepet me Qera Super Apartament 2+1+2 me 4 ballkone ,kati 6 me dy ashensore , ne Don Bosko ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane qe ofron te gjitha facelitetet dhe komoditetet e nevojshme !!!

📐Sipërfaqja e shtepise 120 m²

📍Vendndodhja Don Bosko

🛏 2 dhoma gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 2 WC 🌅 4 ballkone

💶 çmimi 600 €

Per info kontakto nr cel : +355696733311

Detaje shtese

Property ID
272
Lloji i ndërtesës
Apartament
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po