Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet Njesi Biznesi me Qera ne Astir, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Prona Komerciale Me Qera   Tirana   615 views Property ID: 408

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 400 € I negociueshm


☄️Jepet Njesi Biznesi me Qera ☄️

📍 Rruga Sokrat Miho ,Astir

🔹️Organizimi⬇️

📐 Siperfaqe 75m2 🏢 Kati 2 🛌 Ambjent Open Space 🛁 Tualet I kompletuar 🌃 Ballkon 🅿️ Vend Parkimi (me cmim extra) 📌Jepet Bosh

💶 Cmimi 400 € (Neto)

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧! 📲 Telefono 0696566644

Jepet ambient biznesi per qera ,buze rruge ne kompleks te ri te sapo perfunduar.Ambjenti ndodhet ne katin e 2 dhe organizohet si Open Space ,75 m2 pozicioni jug-lindje dhe siguron ndricim natyral .Ka termoizolim dhe izolim akustik.Mundesi parkimi ne ndertese me cmim extra.

Detaje shtese

Property ID
408
Lloji i ndërtesës
Zyre
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
10
Kati
2
Viti i Ndërtimit
2022
Mobiluar
Jo
Parking
1
Ballkon
Po
Ashensor
Po