Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

OKAZION JEPET ME QERA PER SEZON SHENGJIN 12.000 EURO, SHENGJIN Per Qera

1 vit më parë   Prona Komerciale Me Qera   Tirana   499 views Property ID: 188

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 12 000 € I negociueshm


Jepet me qera Ambient komercial ne Shengjin

📐 Siperfaqe 115m2

📍 Vendodhja afer Rafaelo Resort

🛁 1 wc

💶 Cmimi per qera 12000€ total per gjithe sezonin e veres

📌Ambienti eshte i Ideuar me mjedis funksional brenda të gjitha standardeve të shërbimit, komoditetin dhe sigurinë, afer rruges dhe i shfrytezueshem per biznese te ndryshme . Disponon Certifikate Pronesie. Per me shume info kontakt:0697779555

Detaje shtese

Property ID
188
Lloji i ndërtesës
Zyre
Size
110
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
6
Viti i Ndërtimit
2021
Mobiluar
Jo
Ballkon
Jo
Ashensor
Po