Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Rruga Bardhyl,Prane Bar Oslo, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Prona Komerciale Me Qera   Tirana   339 views Property ID: 128

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 2 500 € I negociueshm


*Urgjente* Jepet me Qera Ambient Biznesi. Mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi si: call center, market, klinike,laborator etj. Ka hyrje si nga para dhe nga mbrapa.

Detaje shtese

Property ID
128
Lloji i ndërtesës
Apartment
Numri i banjove
2
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po