Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartament me Qera 2+1,ne zonen e Allias, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   1K views Property ID: 157

Vendndodhja: Tirana

Rent: 400 € I negociueshm


Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Zonen e Alliasit. I mobiluar ne menyre moderne. Brenda cmimit perfshine (Uji,Ngrohja e Ujit dhe Interneti).

📐 Siperfaqe e Shtepise 95 m2

📍 Vendodhja Allias /Tirane

🔘 Organizimi ⤵️ 🛋️ 1 Sallon (+kuzhine) 🛏️ 2 Dhoma Gjumi 🛁 1 wc 🌅 1 Ballkone

💶 Cmimi per Qera 400 €

Detaje shtese

Property ID
157
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
95
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
5
Kati
4
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po