Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

🔥 Super Okazion, 🏢 Shitet apartament 3+1 , 📍Ne Don Bosko, 💶 çmimi 155.000€, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   658 views Property ID: 228

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 155 000 € I negociueshm


🔥 Super Okazion 🏢 Shitet apartament 3+1 kati 1 Sip: 📐109.2 m² 📍Vendodhja ne Don Bosko, TIRANE

🛏 3 dhoma gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 2 WC 🌅 2 ballkon

💶 çmimi 155.000€

*Apartamenti ka Hapesira Te Bollshme!! Siperfaqe neto 109 m2 dhe ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 7 katesh te mire administruar me ashensor, organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, tre dhomat e gjumit, Dhe 2 tualete . Apartamenti ka sistem qendror chiller dhe dysheme me parket gjitha dhomat

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞𝐫 𝐭𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞𝐧!

📲 Kontakto: Hajro Fishiku 📞 +355 697779555 ✅ viber ose whatsapp

Detaje shtese

Property ID
228
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
109.2
Dhoma
3
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
7
Kati
1
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Viti i Ndërtimit
2012