Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet Apartament 2+1 tek Rruga Ferit Xhajko, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   396 views Property ID: 346

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 73 000 € I negociueshm


Shitet Apartament Okazion per banim ose investim 2+1 , kati 5 , 56 m2 ne nje zone shume te kerkuar qe ofron te gjitha komoditetet dhe facelitetet e nevojshme !!! Shtepia eshte e ribere totalisht nga filimi. Kati 5 (pa ashensor) Depozite uji 1000L, pompe uji, panel diellor (ne tarrace), kondicioner Hitachi, Lavastovilje, larese tharese rrobash, frigo , etj

📐 Siperfaqe e Shtepise 56 m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 2 Dhoma Gjumi 🛁 1wc 🌅 1 Ballkon

📍 Vendodhja : Rruga Ferit Xhajko 💶 Cmimi : 73,000€

Per info te metejshme kontakto nr cel :+355696733311

Detaje shtese

Property ID
346
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
52
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
5
Kati
5
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Jo