Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Tek dy palmat astir, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Prona Komerciale Me Qera   Tirana   508 views Property ID: 59

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 500 € I negociueshm


Jepet me qera Ambient biznesi 110m2 ne astir kati perdhe ,I pershtatshem per Mini Market,Call center,Dhe zyra te ndyshme. Afer dy Palmave Astir.

Detaje shtese

Property ID
59
Lloji i ndërtesës
Apartment
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
1
Mobiluar
Jo
Ballkon
Jo
Ashensor
Po