Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet me Qera Super Vile Tek Komuna Parisit, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   367 views Property ID: 429

Vendndodhja: Tirana

Rent: 4 000 € I negociueshm


Jepet me Qera Super Vile Tek Komuna Parisit Siperfaqe : 600m2 me lulishte,parkim,2 pishina , ambjent ndenjeje Vila eshte 4 kat siper tokes dhe nje kat nen tok Disponon 8 ballkone Disponon papafingo dhe pishin ne tarac Disponon pishin mbas objektit Disponon 4 banjo Disponon nje garazh Disponon nje bodrum, nen tok mbas ndertese Cmimi : 4000 euro / Muaj Per info ose vizite te prones kontaktoni +355696733311

Detaje shtese

Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
600
Dhoma
8
Numri i banjove
4
Ndertes me kate
4
Kati
4
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Jo