Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Bllok, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   548 views Property ID: 210

Vendndodhja: Tirana

Rent: 700 € I negociueshm


**OKAZION** .Jepet me qira apartament 2+1+2 Super I Investuar ne katin e 6 banim te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe siperfaqe neto 110 m2. Apartamenti organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes i cili eshte me ballkon,ambienti i gatimit me vete, nje dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar dhe ballkon gjithashtu, nje dhome femijesh dhe nje tualet tjeter me ajrosje natyrale. Planimetria e apartamentit eshte mjaft e rregullt dhe hapesirat jane te shfrytezueshme. Ka 3 kondicionere inverter ne cdo dhome, dritaret dhe vetrata dopio xham plastik cka ofrojne izolim akustik dhe termik. . Zona ku ndodhet apartamenti ka shume facilitete afer qe nga kopshtet, shkollat, marketet, linja urbane etj.Per nje vizite ne prone kontaktoni: 0696733355 Fabjan Ndoi.

Detaje shtese

Property ID
210
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
110
Dhoma
2
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
8
Kati
6
Viti i Ndërtimit
2000
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po