Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet Shtepi 2+1 me Qera ,Kati i 3 i nje Vile , me hapesira te bollshme tek Vilat Gjermane,Qytet Studenti., Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   410 views Property ID: 421

Vendndodhja: Tirana

Rent: 360 € I negociueshm


Jepet Shtepi 2+1 me Qera ,Kati i 3 i nje Vile , me hapësire te bollshme tek Vilat Gjermane,Qytet Studenti.

Shtepia ndodhet ne nje zone te qete e pershtatshme per familjare.Eshte i organizuar ne 3 ambjente ,ka sallon ndenje dhe ambient gatimi ,2 dhoma gjumi.Pjeserisht i mobiluar .Ka parkim te dedikuar.

(Afat qendrimi minimal 1 vjecar,kerkohet pagesa e qerase se pare ,se fundit dhe nje qera mbet si garanci.Komisioni i agjensise eshte gjysem qeraje.)

📐Sipërfaqja e shtepise 110 m²

📍Vendndodhja: Vilat Gjermane ,afer Qytet Studenti

🛏 2 Dhoma gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1sallon 🛁 1WC 🌅1 Ballkon 💶 çmimi 360 € (pak i diskutueshem)

Per info kontakto nr cel :0696566644

Detaje shtese

Property ID
421
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
110
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
3
Kati
3
Parking
1
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Jo