Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet apartament 2+1 sheshi willson, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   341 views Property ID: 442

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 155 000 € I negociueshm


🏢 Shitet apartament 2+1 kati 4

Sip: 📐77 m² neto

📍Vendodhja sheshi willson

🛏 2 dhoma gjumi 🍽 🛋 1 sallon

🛁 1 WC 🌅 1 ballkon

💶 çmimi 155000€

*Apartamenti ka Hapesira Te Bollshme!! Siperfaqe neto 77 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh , organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit me dalje ne ballkon , 2 dhomat e gjumit, dhe 1 tualet,i restauruar totalisht me punime super cilesore.Apartamenti ka pamje jug-lindje-veri.

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞𝐫 𝐭𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞𝐧!

📲 Kontakto:📞 0696733355 Fabjan Ndoi

Detaje shtese

Property ID
442
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
77
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
5
Kati
4
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Jo