Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Park Life Residence Apartament me qera 1+1, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   641 views Property ID: 227

Vendndodhja: Tirana

Rent: 650 € I negociueshm


Apartament me qera tek Rezidenca Park Life. Eshte me mobilim të sapokryer dhe nuk eshte banuar me pare. Per me shume info kontakto.

📐 Siperfaqe e Shtepise 59m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 1 Dhoma Gjumi 🛁 1 wc 🌅 1 Ballkon

📍 Vendodhja : Park Life Residence

💶 Cmimi : 650 €

Detaje shtese

Property ID
227
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
59
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Viti i Ndërtimit
2023
Parking
1
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po