Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Rruga Besim Alla, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   882 views Property ID: 56

Vendndodhja: Tirana

Rent: 300 € I negociueshm


Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 7, 103 m² 300 Euro. 🔹 Apartamenti eshte i mobiluar, ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. ☀️ Orentim shume i mire dhe me pamje te hapur e cila i mundeson ajrim dhe drite natyrale te apartamentit.

Detaje shtese

Property ID
56
Lloji i ndërtesës
Apartment
Size
103
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
9
Kati
7
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po