Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Rruga e Kosovareve, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Prona Komerciale Me Qera   Tirana   589 views Property ID: 254

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1 000 € I negociueshm


☄️ Jepet me qera Apartament 2+1 per zyre☄️

📍 Rruga e Kosovareve,afer Qendres NOBIS,Tirane

🔹️Organizimi⬇️

📐 Siperfaqe 118m2 🏢 Kati 4 🛌 2 Dhoma 🛁 2 Tualet 🌃 2 Ballkone 🅿️ Vend Parkimi

-Jepet Bosh

💶 Cmimi 1000 €/Muaj(i diskutueshëm)

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧!

📲 Kontakto: Elton Gjoka 📲 Telefono 0696566644

✅ viber ose whatsapp

👍Apartamenti ka siperfaqe neto 118m2, dhe ndodhet ne katin e 4 banimi te një pallati 9 katesh te mirëadministruar me ashensor, organizohet nga korridori shpërndarës, 2 dhoma gjumi njëra me ballkon,sallon ,ne proces shtrimi me parket.

👍Zona ku ndodhet apartamenti është një nga zonat me te frekuentuara te Tiranes pasi ka afer Liqenin Artificial dhe ka akses te shpejt ne zona si blloku ,garda,stadiumi dinamo,komuna e parisit etj

Detaje shtese

Property ID
254
Lloji i ndërtesës
Apartament
Dhoma
2
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
9
Kati
4
Viti i Ndërtimit
2022
Mobiluar
Jo
Parking
1
Ballkon
Po
Ashensor
Po