Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet Apartament ne Astir prane Viles L., 110 metra, me hipoteke !!!, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   408 views Property ID: 291

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 135 000 € I negociueshm


Shitet Apartament ne Astir prane Viles L. 110 metra, me hipoteke. Kati i 5 banim. Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar dhe mobiluar me arkitekt deri ne detaje. Perbehet nga 2 dhoma, 2 koridore, 2 ballkone dhe 2 tualete(njeri me dritare).

🔥Okazion

🏢 Shitet apartament 2+1+2

📐Sipërfaqja e shtepise 110.4 m²

🛏 2 dhoma gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 2 WC 🌅 2 ballkone

💶 çmimi 135.000€

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞𝐫 𝐭𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞𝐧!

📲 Kontakto: Afrim Bajraktari 📞 +355 696733311 ✅ viber ose whatsapp

Detaje shtese

Property ID
291
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
110
Dhoma
2
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
12
Kati
5
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po