Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

🔥 Super Okazion, 🏢 Shitet Apartament me pamje nga deti 1+1,📍 Shengjin, 30 m nga Deti,, shengjin Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   870 views Property ID: 259

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 122 700 € I negociueshm


🔥Okazion

🏢 Shitet apartament 1+1 Sip: 📐76.72 m²

📍Vendodhja ne Shengjin, 30 m nga deti

🛏 1 dhome gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 1 WC 🌅 2 ballkon

💶 çmimi 122.700€

*Apartamenti ka Hapesira Te Bollshme!! Siperfaqe neto 87m2 2 dhoma gjumi, sallon +guzhin+banjo dhe ballkone,plot drite dhe me pamje fantastike nga bregdeti i shengjinit,

Izolim Akustik dhe Termik me dopio tulle dhe lesh guri. • Dritare me dopio xham dhe gaz / hapje antiribalt. • Instalimet hidraulike me tuba multistrat. • Instalimet hidrosanitare incaso dhe sospeso.

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞𝐫 𝐭𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞𝐧!

📲 Kontakto: Hajro Fishiku 📞 +355 697779555 ✅ viber ose whatsapp

Detaje shtese

Property ID
259
Lloji i ndërtesës
Apartament
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Viti i Ndërtimit
2022