Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet apartament 2+1 tek kompleksi Aura , Laprake ., Tirane Per Shitje

1 muaj më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   372 views Property ID: 531

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 140 000 € I negociueshm


Shitet apartament 2+1 ne kompleksin Aura ne Laprake .

💶 Cmimi : 140.000 Euro

📐 Siperfaqe e Apartamentit : 108 m2 bruto

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 2Dhoma Gjumi 🛁 1wc 🌅 1 ballkon 🏙 Kati 8 me ashensor 📌 Vendndodhja : Kompleksi Aura, Rr . Dritan Hoxha

Kompleksi ndodhet ne nje zone ku ka shume fasilitete , ku afer keni shkolla , cerdhe , markete , spitale etj . Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi 1 sallon plus kuzhine , 1 tualet dhe 1 ballkon .

Detaje shtese

Property ID
531
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
108
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
11
Kati
8
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Viti i Ndërtimit
2024