Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Vila ne shitje- Ali Demi, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   556 views Property ID: 212

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 275 000 € I negociueshm


Shitet Vile ne Alidem

📐 Siperfaqe e Viles 229m2 Siperfaqe Trualli 500m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 7 Dhoma Gjumi 🛁 2 wc 🌅 2 Ballkone

📍 Vendodhja Ne ALIDEM

Vila është e përbërë nga dy kate ,ka një sipërfaqe trualli 500 m2 dhe ndertim 229 m2. Kati i pare ka një organizim sallon ndenje bashkangjitur me kuzhinën , tre dhoma gjumi, një tualet. Kati i dyte organizohet nga një korridor ku behet dhe shpërndarja e kater dhomave te gjumit ,ku dy prej te cilave janë me ballkon ,dhe një tualet. Shitet i mobiluar,Ndodhet 15 minuta afër qendrës Vila gjithashtu ka vend parkimi ,dhe oborr . Prona është e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Për me shume informacion ose një vizitë ne pronë na kontaktoni !!

Detaje shtese

Property ID
212
Lloji i ndërtesës
Shtepia
Size
229
Dhoma
7
Numri i banjove
3
Ndertes me kate
2
Parking
1
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Viti i Ndërtimit
2010