Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Brryli, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   624 views Property ID: 46

Vendndodhja: Tirana

Rent: 400 € I negociueshm


Apartament me siperfaqe 100,00 m2, ndodhet ne katin e 3 te pallatit 7 katesh, me ashensor. Pallati dhe apartamenti eshte i restauruar, i arreduar dhe i lyer prej pak kohe, me izolim termik. Ne katin e nendheshem te pallatit ekziston supermarketi dhe ne krahe te tij parkim privat dhe i lire.

Pamje te lire vizive dhe panoramike nga krahu i lanes.

Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 2 televizore dhe i arreduar. Apartamenti ka: - 2 dhoma gjumi -2 banjo me dritare - 2 korridore -2 ballkone - guzhinen dhe soxhornon ne ambjent unik

Detaje shtese

Lloji i ndërtesës
Apartament
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po