Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Ne Don Bosko shitet apartament 2+1+2, pallat i ri, Tirane Per Shitje

5 muaj më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   0,9K views Property ID: 525

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 190 000 € I negociueshm


Ne Don Bosko shitet apartament 2+1+2, pallat i ri, kati i 4 , me hipoteke, ashensor. 

💶𝗖̧𝗺𝗶𝗺𝗶  i apartamentit 190.000 euro

💶 Cmimi i 2 poste parkimi 40 000 euro

📐 Sipërfaqe e Shtepise 107 /m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine)

🛏️ 2 Dhoma Gjumi

🛁 2 wc

🌅 1 Ballkon

📍 Vendndodhja : Don Bosko

 

Ne Don Bosko shitet apartament 2+1+2, pallat i ri, kati i 4 , me hipoteke, ashensor. Apartamenti ka siperfaqe prej 107 m², organizohet ne sallon te bollshem me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, korridor shperndares, 2 tualete, ballkon i mbyllur, kondicioner. Dhomat kane orientim me diell dhe ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar, me akses dhe qe ofron te gjitha facilitetet. Apartamenti shitet sebashku me 2 poste parkimi 40 000 euro te dyja bashke.

Cmimi i apartamentit 190.000 euro

Detaje shtese

Property ID
525
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
107
Dhoma
2
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
1
Kati
4
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po